> TRAKTORIÁDA ZÁTOR 2019

Publikoval admin, 7. 9. 2019

Naši učitelé a žáci se dne 31. 8. 2019 zúčastnili již pátého ročníku traktoriády Zátor, kterou navštívily stovky fanoušků techniky. Na traktoriádu do Zátoru přijely v hojném počtu traktory tovární výroby. Nechyběly ale ani podomácku vyrobené stroje. Na návštěvníky čekal bohatý doprovodný program až do večerních hodin.
Po úvodním setkání u hřiště v Zátoru proběhla spanilá jízda obcí, která se zakončila na nedalekém poli. Na soutěžící se svými stroji čekaly nejrůznější disciplíny a upravená závodní trať. Mezi disciplíny patřil sprint či soutěž v nejpomalejší jízdě. Divácky atraktivní pak byla přetahovaná s traktorem JCB Fastrac. Zajímavé bylo statické srovnání nejmodernější sklízecí mlátičky New Holland se stařičkým kombajnem Massey Ferguson, kde šlo vidět, kam až došel pokrok v technologiích.

Odkaz na video z akce:  Traktoriáda Zátor 2019