> ARTIFEX 2019 – veletrh řemesel a zaměstnanosti

Publikoval admin, 13. 12. 2019

Naše škola se dne 14. 11. 2019 zúčastnila veletrhu řemesel a zaměstnanosti ARTIFEX 2019. Veletrh na podporu vzdělávání pořádal ve Společenském domě v Bruntále od 9 do 16 hodin Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Bruntál ve spolupráci se středními školami, zaměstnavateli, městem Bruntál a městem Krnov. Zúčastnilo se 20 škol a 12 firem. Naše škola prezentovala obory vzdělávání Elektrikář-silnoproud, Instalatér, Truhlář a Zedník, kterým se žáci mohou u nás vyučit a které patří v současné době k nejžádanějším na trhu práce. Učitelé odborného výcviku jmenovaných oborů vzdělávání společně se svými žáky podávali zájemcům informace o studiu a budoucím uplatnění absolventů včetně možnosti vyzkoušet si alespoň trochu některou dovednost daného oboru. Zájemcům jsme podávali informace i o dalších oborech vzdělávání, kterým je možno se vyučit na naší škole, předávali jsme jim propagační materiály školy a zvali je na Den řemesel v naší škole. Současně jsme úspěšně navazovali spolupráci s firmami, které se na veletrhu prezentovaly. Všem organizátorům patří velký dík za úspěšnou prezentaci.

Reportáž TV POLAR (po kliknutí na tento text)

Reportáž MÚ Bruntál (po kliknutí na tento text)

KONTAKT


Střední odborná škola, Bruntál,
příspěvková organizace
Krnovská 998/9, 792 01 Bruntál

Tel.: +420 554 295 241
Tel.: +420 552 304 304
E-mail.: sosbruntal@sosbruntal.cz