> ARTIFEX 2019 – veletrh řemesel a zaměstnanosti

Publikoval admin, 13. 12. 2019

Naše škola se dne 14. 11. 2019 zúčastnila veletrhu řemesel a zaměstnanosti ARTIFEX 2019. Veletrh na podporu vzdělávání pořádal ve Společenském domě v Bruntále od 9 do 16 hodin Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Bruntál ve spolupráci se středními školami, zaměstnavateli, městem Bruntál a městem Krnov. Zúčastnilo se 20 škol a 12 firem. Naše škola prezentovala obory vzdělávání Elektrikář-silnoproud, Instalatér, Truhlář a Zedník, kterým se žáci mohou u nás vyučit a které patří v současné době k nejžádanějším na trhu práce. Učitelé odborného výcviku jmenovaných oborů vzdělávání společně se svými žáky podávali zájemcům informace o studiu a budoucím uplatnění absolventů včetně možnosti vyzkoušet si alespoň trochu některou dovednost daného oboru. Zájemcům jsme podávali informace i o dalších oborech vzdělávání, kterým je možno se vyučit na naší škole, předávali jsme jim propagační materiály školy a zvali je na Den řemesel v naší škole. Současně jsme úspěšně navazovali spolupráci s firmami, které se na veletrhu prezentovaly. Všem organizátorům patří velký dík za úspěšnou prezentaci.

Reportáž TV POLAR (po kliknutí na tento text)

Reportáž MÚ Bruntál (po kliknutí na tento text)